Znajdujesz się: STRONA GŁÓWNA » BMF - Kołnierzowe

BMF - Kołnierzowe


ELEKTRYCZNE SILNIKI WIBRACYJNE KOŁNIERZOWE


Zabezpieczenie: IP 65/7 - izolacja: klasa F - siła odśrodkowa regulowana. Praca w różnych pozycjach - zakres pracy: nieograniczony - poziom hałasu + /- 70 dBA. Silnik z protekcją termiczną - temperatura otoczenia: do 40°C.


Silniki wibracyjne kołnierzowe BMF zostały wymyślone i stworzone do zastosowań w maszynach o wielkich rozmiarach, takich jak prze­siewacze wibracyjne oraz przesiewacze obrotowe. Dostępne w wer­sjach z kołnierzem bocznym ST* i centralnym C, seria BMF cha­rakteryzuje się:

- Podporą łożyska z podwójnym kanałem wprowadzającym zapewniającym dostęp (środka smarnego przy ewentualnym ponow­nym smarowaniu) do górnej części łożyska.
- Silniki o wysokim momencie obrotowym i mocy- Łożyska nadwymiarowe dla zagwarantowania maksymalnej niezawodności dla pracy w pionie, smarowane specjalnym środkiem smarnym LONG-LIFE.

- Uszczelnienia mechaniczne o niskim tarciu, zapewniające doskonałe zabezpieczenie, bez przegrzewania, bez pochłaniania e­nergii, które mimo upływu czasu pozostają bardzo wydajne.

Silniki wibracyjne VIBRA serii BMF posiadają następujące właściwości podstawowe:

Zasilanie trójfazowe o standardowych osiągach:

  • 230/400V 50Hz oraz 240/480V 60Hz.

Wibracje na minutę - standard:
  • 4 biegunowe 1500 rpm 50Hz – 1800 rpm 60 Hz

Na zamówienie:
  • 2 biegunowe 3000 rpm 50Hz – 3600 rpm 60 Hz
  • 6 biegunowe 1000 rpm 50 Hz – 1200 rpm 60 Hz

Ponadto silniki o podwójnej prędkości: 3000/1500 rpm lub 1500/1000 rpm.

Przewidziane zostało zabezpieczenie silnika za pośrednictwem termistora. Zabezpieczenie to jest seryjne dla wielkości BF50 i BF70.
Na zamówienie w przypadku pozostałych.

Biorąc pod uwagę przedmiotowe użytkowanie, podstawowe wykonanie silników wibracyjnych BMF nie przewiduje zespołów mimośrodowych w dostawie. Jednakże VIBRA może dostarczyć specjalne zespoły na życzenie.

SERIA BMF-ST: Silniki wibracyjne wyposażone w zespoły mimośrodowe o zmiennym natężeniu oraz regulacji przesunięcia kątowego pomiędzy górną i dolną częścią. Wyposażone w pokrywy zabezpieczające zespoły.